Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszają protesty przed Ratuszem przeciwko zabudowie górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2019 r. o 08:28 Powrót do artykułu
Pruszkowski pozwolił żeby Górki trafiły w prywatne ręce a Żuk je odzyska. I dobrze. Mieszkańcy Czechowa zasługują na duży zielony park z placami zabaw i boiskami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szczyt egoizmu i hipokryzji mieszkać na górkach i protestować przeciw budowie mieszkań. Wstydźcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja zwołana spontanicznie tzn konkurencyjny dla tbv deweloper spontanicznie opłacił kilku krzykaczy, żeby zrobili trochę dymu i spróbowali zablokować porozumienie miasta z właścicielem górek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyski sprywatyzować, długi znacjonalizować. Fajnie jest dysponować nie swoim. Miłośnicy (obecni mieszkańcy) Górek, wykupcie sobie grunty i róbcie na nich co chcecie. Po was już nikt nie może tam zamieszkać?
Ot co dokładnie to chce zrobić ratusz. Zyski kilkusetmilionowe przypadną Dziobie a długi około 200 mln plus 30 mln corocznie kosztów bieżących przypadną Gminie Lublin  . Ratusz dysponuje nie swoim czyli powietrzem w Lublinie,  które TBV chce zatruć. Miasto nie jest własnościa ani ratusza ani Rady Gminy , jest własnością mieszkańców, z których zdaniem wrażonym dobitnie w referendum przegranym sromotnie przez developera w/w gremia w ogóle się nie liczą, traktując miasto jak prywatny folwark. Tu nawet nie tyle chodzi o dalsze bezsensowne zadłużanie miasta co o skutki zdrowotne, które będą się ciągnęły przez dziesiątki a może i setki lat. Jeśli Górki zostaną zbudowane to nawet gdyby miasto udusiło się od smogu to zabudowy nikt nie zburzy bo co z ludźmi. Władze miasta przygotowują dla nas piekło klimatyczne, z którego nie będzie jak wyjść. Ja już teraz zaczynam się rozglądać za domem w okolicy Lublina, nie dam się zabić smogiem. Ale co mają zrobić ci których na to nie stać ? Są skazani na powolne zatruwanie smogiem.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już podczas konsultacji społecznych były zgłaszane uwagi, że tzw. obrońcy Górek są opłacani przez konkurencyjnego dewelopera. Obejrzyjcie filmy z konsultacji i kogo zobaczycie na widowni - żonę pana konkurencyjnego dewelopera. Przypadek? Nie sądzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kuriozalne wchodzić komuś z buciorami na teren i dyktować, żądać, oczekiwać, że zaprzestanie inwestycji - nota bene - służących mieszkańcom. Ten protest to farsa grubymi nićmi szyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze MADRYTU zainwestują prawie 10 milionów euro żeby pokryć każdą nieużywaną przestrzeń drzewami i krzewami. Ma to pomóc w walce z „miejskimi wyspami ciepła”, czyli wysoką temperaturą powietrza w silnie zabudowanych rejonach. Oprócz rozbudowy parków, władze planują pokryć drzewami także dachy i ściany budynków. Trwa także budowa wielkiego parku wokół rzeki Manzanares przebiegającej przez centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojna deweloperów kosztem mieszkańców miasta. Argumenty obrońców: moja prawda jest najmojsza i dostaniesz raka, bo JA tak mówię. Wszyscy mają tego dosyć oprócz paru oszołomów, którzy posuwają się do szantażu i gróźb. Na TAKIM poziomie żaden człowiek honoru już nie debatuje, ani nawet nie rozmawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufam kompetencjom prezydenta i jego działaniom. Ma moje poparcie niezmiennie od kilku lat. Po raz kolejny się nie zawiodłam. PS. Protestuję przeciw protestowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli radni klepną zmianę planu to Gminę zaleje fala pozwów . 1. Pozwy poskładają ci którzy kupili od Gminy działki na poligonie bo Gmina zapewniała, że działki sąsiadują z terenem zielonym. 2. Pozwy złożą mieszkańcy lewej ( zachodniej ) strony Poligonowej bo kupowali mieszkania w obszarze sąsiadującym z terenem zielonym a Gmina zrobiła im psikusa i sąsiadować będą z blokowiskami, z całym dobrodziejstwem inwentarza, korkami , spalinami hałasem itd. 3. Pozwy będą składać pozostali mieszkańcy Lublina, którzy pozwą Gminę za smog i ewentualnie za choroby wywołane smogiem. Znam osobiście kilka kancelarii prawniczych, które już przygotowują się do żniw, zbierają materiały, nawiązują kontakty z ludźmi. Mnie to nie bawi bo mam inne poważniejsze sprawy ale to jest nieuchronne. Deweloper spije śmietankę a Gminie zostaną długi i nieustanne koszty przegranych spraw sądowych. Zastanówcie się radni czy chcecie otworzyć puszkę Pandory !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne czego życzę tym którzy tam zamieszkaja to tego by przy każdej burzy was zalewalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja życzę wszystkim świetnego czasu w rodzinnym gronie w parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby Żuk się nie ugiął, bo park, na który czekają mieszkańcy Sławinka i Sławina byłby oblegany już dziś. Tego nam trzeba - dla odpoczynku po pracy, dla dzieci małych i dużych. Dla dziadków, którzy wychowują nasze dzieci. Kto się o nas zatroszczy? Jak dotąd - NIKT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewaki wyją a im mniej osób na nich zwraca uwagę tym wyją głośniej, olać i nie zwracać w ogóle uwagi, pokrzyczą pokrzyczą i przestaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja prezydenta ze wszech miar słuszna. Czas na dyskutowanie już był, pora na konkrety czyli działanie. Fajnie, że powstanie ten park dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się baba wygłupiła! Porażka i wstyd na całe miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że krzaki umierałyby dalej, szpecąc okolicę. Wreszcie doczekaliśmy się dobrej, stanowczej decyzji. Szczerze? Miałam wątpliwości co do stanowiska prezydenta, bo widziałam wahanie, rozkminianie, ale stanął na wysokości zadania. Mieszkańcy są wdzięczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma wojny deweloperów . Jest wojnna żuka z obywatelemi. Tak jak miał jaruzelski z narodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga. Dewelrolle zespamowaly forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ojciec Żukumba być królem wioski, Ja mieszkać w Gorzkowie przyjechać na studia do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...